omegle4-300x225.jpg

Omegle Türkiye Odası

Omegle Türkiye Omegle dünya çapında kameralı sohbet siteleri üzerinde en fazla araması olan sohbet platformalrından birisi olmayı başardı. Türkiyede son bir kaç senedir sohbet siteleri arasında en hızlı çıkış yapan sitelerden birisi olan omegle sitesinde eğlencenin sınırı yok. Omegle daha önce bizim alışık olmadığımız bir sistem. Yazılı chat sitelerine alışkın olan ve çok uzun yıllardan beri mirc ve benzeri sitelerden kendimizi alamadığımız bir sohbet sistemiydi. Omegle ve benzeri sitelerle yazılı chat siteleri biraz daha geri kaldı. Çok kısa sürede hızlı çıkış yapan omegle türkiye yenilikçi bir site olmayı başarırsa zirvede kalabilme ihtimali oldukça yüksek.

omegle-fesbuk

omegle-fesbuk

Hiç bir ücret ödemeden , üyeliksiz bir şekilde omegle türkiye görüntülü sohbet odalarına giriş yapabilir eğlencenin doruklarına omegle ile ulaşabilirsiniz !

Chatroulette Türkiye Sanal alem içerisinde karşınızdaki kişiyle bire bir görüntülü sohbet etmek isterseniz omegle türkiye sitesi tam olarak size hitap eden bir site… Sohbet platformu içerisinde hiç alışık olmadığımız ilginç şakaralara ve espirilere bazende uygun olmayan görüntülere maruz kalabiliyoruz. Ama kullandığınız platform tam anlamıyla yönetimi sizin elinizde olduğu için istenmeyen görüntülere engel olabilir “ESC” tuşuna basarak istemediğiniz kişilerle konuşmayı kapatıp “NEW” tuşuna basarak yeni arkadaşlıklar kurmak için arayışa geçebilirsiniz.

Omegle içerisinde sohbet edebilmeniz için cam ve mic zorunluluğu mevcut. Adındanda anlaşılacağı gibi kameralı sohbet sistemlerinde siz nasıl başkalarını görmek isterseniz, karşınızdaki insanlarda sizleri görmek ve duymak isteyecektir. Bu nedenle omegle kamera ve mikrofonu kullanıcılarına zorunlu tutmaktadır. Adobe flash player içerisinde izin ver butonuna tıklayarak kamera ve mikrofonunuzu onayla butonuna yani “izin ver” butonuna tıklayarak sohbete katılabilirsiniz.

Omeglenin çalışması için kamera, mikrofon ve adobe flash playerinizin olması yeterli.

Kullanıcılarından üyelik ve ücret talep etmeden sohbet edebilme imkanı sunan omegle popülerliğini gün geçtikçe arttırıyor..

Omegle Türkiye !

5 Comments

 1. ar rehman wrote
  at 13:08 - 26th Eylül 2013 Permalink

  heloo

 2. ismail wrote
  at 21:37 - 4th Kasım 2013 Permalink

  Hey

 3. giresunlu_ekselanz_2 wrote
  at 20:45 - 18th Kasım 2013 Permalink

  giresunlu_ekselanz_28@hotmail.com

 4. tetgfb wrote
  at 21:29 - 8th Aralık 2013 Permalink

  omegle iyi dir herkes girsin oldunumu

 5. zekeriya wrote
  at 21:05 - 9th Aralık 2013 Permalink

  manisa

Post a Comment

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *

Yasal uyari: Sitemizin omegle, random chat, feysbuk ve fesbuk markalari ile hicbir alakasi bulunmamaktadir arkadaşlık sitesidir. Site Yazarı Google +: Cansu Sarı