Chatrandom Türkiye

Chat Random ile tanıştınız mı? tanışmadıysanız eğer tanışmak için geç kalmışsınız bizden size, siz değerli kullanıcılarımıza söylemesi. Chatrandom da omegle gibi yurt dışından ülkemize ihraç edilmiş sistemlerden birisi. Bu sistemle de yeni kişilerle tanışabilir, yeni arkadaşlıklara adım atabilirsiniz. 2013 yılının trendi olan rastgele kameralı sohbet, genelde kulaktan kulağa yayılıyor. Kulaktan kulağa yayılmaya devam eden bu site bayan oranı biraz fazla olduğu ve hizmetin türkçe olarak da sunulduğu için şahıslar tarafından biraz daha fazla tercih edileceğe benziyor. Chat roulette sitesi ile ilgili de ilerleyen zamanlarda güzel bir yazı paylaşmayı düşünüyoruz. Haa bu arada bahsetmeden edemeyeceğim chatroulette türkiye hizmetini artık yandaki mavi kısımdan sürdürecekmiş. Chat random’a geçiş yapmak için yukarıdaki sohbete giriş kısmını kullanabilirsiniz. Yazıma burada son veriyorum, bundan sonrası sizin partnerlerinize yazma gücünüzle alakalı :)

Chatrandom nedir? ne gibi özellikleri vardır, omegle ve chatroulette’a alternatif olarak kurulan sistemin diğerlerinden farkları varmıdır ve kaliteli bir sitemidir? Bu konumuzda bütün bu soruları ele alarak, cevaplandırmaya çalışacağım.

Chatrandom nedir? 2010 yılında faaliyete giren site rastgele kameralı sohbetin gelişmişi, dil seçimi yapılabilen, kameralı ve kamerasız insanlarla random bir şekilde chat yapmanıza olanak sağlayan sistemler arasında en kalitelilerden birisidir.

Chatrandom’un özellikleri? Chatrandom sadece bilinmeyen (random) kullanıcılarla sohbet hizmeti vermekle sınırlı kalmıyor. Ücretli seçenekler sunarak, sadece bayan kullanıcılarla veya farklı tercihteki insanlarla kısaca dilediğiniz özelliklerde insanlarla konuşmanıza olanak sağlıyor.

Kaynak: http://www.zoosk.gen.tr/2013/12/chatrandom.html

“Chatrandom Türkiye” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>