Cadde5 Sohbet sitesi

cadde5
cadde5

Sohbet sektöründen olan ve gün geçtikçe fazlaca bir kullanıcıya ulaşan cadde5 sistemi aslında kontor hesabı üzerine kurulu bir sistemdir . Sitenin ana sayfasına geldiginiz zaman Cadde5 sizi online üyelerle seviyeli ve düzeyli bir şekilde sesli ve görüntülü sohbet etme imkanı sunar. Sohbet için doğru yerdesiniz! gibi bir karşılama mesajı içine girecek ve sizlerden üyelik bilgilerinizi tamamlamanızı isteyecek üyelik sonrasında sizlere online olara bay / bayan üyeleri arama sonuçlarında sunarak online kameralı sohbet imkanı sunmaktadır.

Cadde5.Com olarak siz değerli üyelerimize en iyi hizmeti vermek için Türkiye’nin yeni nesil görüntülü arkadaşlık sistemini geliştirdik”, dediğimizden beri 5 yıl oldu. Sistemimizde Live Streaming özelliği ile kameralı sohbet yani kullanıcılarla birebir sesli ve görüntülü chat etme imkanı, Canlı sohbetin yanı sıra kullanıcılarla mesajlaşabilirsiniz.

Cadde5 Sitesinin üyelerine özel soruları ve cevapları

Özel Oda süresi nedir ?

Süre Satın Alma; Cadde5.com kameralı sohbet odalarında, özel sohbet odasında birebir canlı kameralı özel sohbet edebilmek için süre satın almanız gerekmektedir. Satın aldığınız süre kadar özel odada birebir kameralı sohbet edebilirsiniz. Tüm sürenizi bir üyede kullanmak zorunda olmadığınız gibi, sürenizi daha sonrada kullanabilirsiniz.
Gold Üyeliğe nasıl Yükselirim ?

Gold Üyelik; Cadde5.Com sitesinde bulunan özel imkanlardan yararlanmanızı sağlayacak üyelik şeklidir. Gold Üyelik olduğunuzda sınırsız genel odalara girme, sınırsız yazışma, hediye ve özel mesaj gönderme gibi özel imkanlardan yararlanabilirsiniz, Yüksek süre paketlerinden satın alarak, gold üyeliğe yükselebilirsiniz.
Nasıl Sohbet odası Açarım?
Kameralı Üyelik; Kendinize ait bir sohbet odanız olur, bayanlar ücretsiz olarak oda açma işlemi talep edebilir, erkek üyeler ise hesaplarına en az 10 saat süre olmak üzere kredi yüklerler, bu krediyi isterse kendi odasında özel odaya alınarak kullanır, isterse diğer bayan üyelerin odalarına gidip onlarla özelde çekerek kullanılabilir. Açılan oda süresi 1 aylıktır, isterse üzerine normal özel oda süresi satın alarak süreyi uzatabilir.

“Cadde5 Sohbet sitesi” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>